Karayolu Taşıma

Sanayi Ürünleri İçin K1 VE H1 Belgeli Lojistik Hizmeti

Yaklaşık 20 yıldan beri sağlamış olduğumuz yurtiçi ve yurtdışı lojistik hizmetlerinde, zararlı ve tehlikeli maddelerinde güvenli şekilde transfer edilmesi yer almaktadır. Havayolu ve karayolu taşımacılığı hizmetlerini sunan firmamız bunun yanı sıra tehlikeli madde taşımacılığı ve de otomotiv taşımacılığı gibi işlemleri de gerçekleştirmektedir. Pek çok farklı marka ve firma ile yapılan anlaşmalarda taşınacak olan malzeme ve ürünlerin, özel depo alanlarımızda muhafaza edilmesi ve gerektiği miktarlar doğrultusunda hazırlanarak, ulaştırılması gereken yerlere sevk edilmeleri mümkündür. Yurtiçi için gerçekleştirilecek olan eşya komisyonculuğu hizmetleri için gerekli olan H1 belgesi firmamızın önem verdiği işlemler arasında yer almaktadır.

Resmi merciler tarafından zorunlu tutulan bu belge, taşımacılık hizmetlerinin güvenli ve doğru verilebilmesi için zorunludur. Sanayi alanlarında kullanılan ve pek çok farklı malzemelerin üretiminin yapılmasını sağlamakta olan cihazların, farklı bölgelere taşınabilmesi için sunmuş olduğumuz hizmetlerde, işlerinde deneyimli personeller bulunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında yer alan eşya taşımacılığı seçeneklerinde de K1 belgesi olmasına özen gösterilmektedir. Ticari amacı ile yapılmak istenen eşya taşımacılığı hizmetleri için gerekli olan belgeler, ilgili makamlar tarafınca mutlaka alınması gereken evraklar olarak nitelendirilmektedir.

Yurtiçi Taşımacılık Hizmetlerinde Yer Alan Özellikler

Ülkemizde yer alan çok sayıda firma ve fabrikalar, çeşitli üretimler gerçekleştirmektedir. Bu üretimler arasında otomobiller, ilaçlar, makineler ve tekstil ürünleri gibi pek çok farklı çeşitler yer almaktadır. Üretim işlemi gerçekleşen ve farklı şehirlere dağıtılması gereken malzemelerin, güvenli ve hızlı zamanlarda ulaştırılması gerekmektedir. Bahsedilen durumlar için gerçekleştirmiş olduğumuz yurtiçi taşımacılık hizmetlerinde, üst marka ve model araçlar kullanılmaktadır. Hızlı ve güvenilir teslimat seçeneklerine özen gösteren firmamız, müşteri memnuniyetini elde etmek için uzun yıllar bu sektörde hizmet sağlamaktadır. H1 yetki belgesi ile birlikte yurtiçi taşımacılık hizmetlerini, resmi kurallar çerçevesi içerisinde sunan firmamız, bunun yanı sıra çeşitli ürün ve maddelerin depolanmasına da yer vermektedir. Bazı Avrupa ülkelerinde ve Türkiye’de uzun yıllar kalıcı olarak verilen hizmetlerde, çok sayıda tehlikeli madde ve yanıcı madde taşınma işlemleri de yer almaktadır.

Özel Araçlar İle Gerçekleştirilen Yurtiçi Taşıma Hizmetleri

Sanayi makineleri olarak adlandırılan CNC makineleri gibi çeşitli cihazların taşınması işlemlerinin yer almış olduğu yurtiçi taşımacılık hizmetlerimiz, aynı zamanda Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda ve İtalya gibi çeşitli Avrupa ülkeleri içinde yapılabilmektedir. Taşımacılık sektöründe kullanılan araçlarda, özel havuzlu dorseler yer almaktadır. Bunun yanı sıra özel eşya taşımacılığı seçeneklerinin de yer almış olduğu hizmetlerimizde, inşaat sektöründe yer alan çok sayıda malzemeler içinde taşımacılık işlemleri sağlanmaktadır. Lojistik nakliye hizmetlerimizde isteğe bağlı olarak ürün ve malzemelerin özel alanlarda depolanması da yer almaktadır.

K1 ve H1 belgeleri ile vermiş olduğumuz hizmetler, yasal olarak yürütülmekte ve tüm önlemlerin alınması üzerine sunulmaktadır. Gebze merkezli sağlamış olduğumuz lojistik hizmetlerinde gıda taşımacılığı, elektronik taşımacılık, yapı malzemeleri taşımacılığı ve de rulo sac taşımacılık hizmetleri de yer almaktadır. Çelik malzemeler olarak bilinen ve soğutulmuş rulo halinde yer alan rulo sac malzemeleri, pek çok farklı alanlarda kullanılmaktadır. Bu ürünlerin taşınabilmesi için özel olarak belirlenmiş olan araçlar ile sunulan hizmetler, pek çok farklı ünlü firmalar tarafınca yaygın olarak tercih edilmektedir. Günlük hayatta farklı adres ve noktalara taşınması gereken her türlü eşya, ürün ve malzemelerin sorunsuz şekilde taşınması işleminin yer aldığı hizmetlerimizde, müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır. Aynı zamanda eşyaların teslim edilmesi gereken adreslerin kısa süre içerisinde bulunması için navigasyon cihazları kullanan firmamız, bunun ile birlikte taşıma işleminde kullanılacak olan araçların günlük bakım ve onarım işlemlerini aksatmadan yaptırmaktadır.