Yurtiçi ve yurtdışında faaliyetleri sürdüren firmamız, Gebze merkezde yaklaşık 20 yılı aşkın süredir lojistik hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Havayolu, karayolu ve denizyolu taşımacılığı gibi hizmetleri, alanında uzman personelleri ile birlikte gerçekleştirmekte ve hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz. Bunun yanı sıra tehlikeli madde ve malzemelerin taşınması hizmetini sunmakta olan markamız, bu maddelerin taşınması için gerekli olan tüm belge ve evraklara sahip olmaktadır. Dünya üzerindeki pek çok farklı Avrupa ülkeleri içinde taşımacılık hizmeti sunmuş olduğumuz hizmetler için, teknolojik cihazlara yer vermekteyiz.

Resmi kurumlar tarafınca belirlenmiş olan araç ve malzemelerin bulundurulmasına özen gösteren firmamız, taşımacılık sektöründe pek fazla yer verilmeyen seçeneklere de yer vermektedir. Bu seçenekler arasında taşınacak olan eşya ya da maddelerin, belirli düzen içerisinde ve özel depolama alanlarında saklanması ve muhafaza edilmesi yer almaktadır. Kimyasal ve tehlikeli madde taşımacılığı hizmetlerini de kaliteli çözümler ile gerçekleştiren firmamız, bu hizmetlerin sağlanabilmesi için gerekli olan ADR belgesine sahip olmakta ve personellerimizin de bu bilgiler doğrultusunda hareket etmeleri için, düzenli olarak eğitimler verilmektedir.

Aynı zamanda SRC 5 belgesinin de gerektiği durumlar için ulaştırma hizmetini sağlayan şoför personellerimiz, bu belgeye sahip olarak işe alınmakta ve resmi bakanlıklar tarafından istenen tüm prosedürler, hizmetlerimizde eksiksiz olarak sağlanmaktadır. Sektörde neredeyse çeyrek asırdır hizmet vermekte olan firmamız, elde ettiği deneyim ve tecrübeleri hizmetlerine yansıtmakta ve yurtiçi taşımacılık hizmetleri içinde gerekli olan K1 belgelerine sahip olmaktadır. Acil olarak farklı adreslere taşınması gereken farklı ağırlıktaki ya da çeşitli boyutlardaki tüm malzeme ve eşyalar, özel korumalı araçlarımız ile ulaştırılmaktadır. Hızlı, güvenli ve kanunlara uygun şekilde sağlamış olduğumuz lojistik hizmetlerinde, günlük hayatın değişen şartları sürekli olarak takip edilmektedir. Buna göre daha pratik çözüm odaklı çözümlerin sunulması sağlanmakta ve personellerimizin daha kaliteli hizmetleri sunmaları mümkün olmaktadır.

Orkun Nakliyat olarak, müşterilerimizin verdiği bilgiler doğrultusunda hızlıca harekete geçilmekte ve gerçekleştirilecek olan ulaşım hizmetlerinde alanında uzman kadromuza öncelik verilmektedir. Lojistik hizmetleri ile birlikte kanal açma ve temizleme alanında da faaliyet gösteren firmamız, bu hizmetler için gerekli olan özel tanker araçlarının kiralanması ya da özel şoförlü olarak temin edilmesine öncülük etmektedir. Avrupa ülkelerine düzenli olarak yapmış olduğumuz seferler için, özel izinler alınmakta ve gerekli olan evrak belgeler, tüm personellerimizde mutlaka bulundurulmaktadır. Aynı zamanda araçlarımızın bakım ve onarım işlemlerini aksatmadan yapan firmamız, ulaşım sırasında meydana gelebilecek olan arıza ve kaza durumlarının da mümkün mertebe önüne geçmektedir. Zamanında ve hızlı teslimat ayrıcalıklarının yer almış olduğu hizmetlerimizde öncelikli hedef, taşınma işlemi yapılan eşya ve maddelerin zarar görmemesini sağlamaktır. Bu işlemler yalnızca malzemelerin değil aynı zamanda insan ve çevreninde zarar görmemesi adına düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.

Milli ve manevi değerler ilkesine bağlı kalarak hizmetlerini sürdüren Orkun Nakliyat firmamız, müşterilerine karşı sorumluluklarının bilincindedir. Gerçekleştirilen ulaşım ve taşımacılık hizmetlerinde, üst teknolojik cihazların kullanılmasına özen gösterilir. Bilinmeyen adreslerin en kısa süre içinde bulunması ve zamanında teslim işleminin yapılabilmesi kullanılan cihazlar, görevlerin tam zamanında yapılmasını sağlamaktadır. Alınan ücretlerin karşılığını tam anlamıyla vermeyi hedefleyen firmamız, bünyesinde eğitimli ve işinde uzman olan kişilere yer vermektedir.  Taşıma sırasında eşya ve malzemeleri sigortası olmaktadır. Meydana gelebilecek hata ve sorunlar için taşınan malzemelerin tüm ücretleri, firmamıza ait olmaktadır. Gerekli tüm güvenlik önlemlerinin alınmış olduğu hizmetlerimizde, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için sürekli olarak çalışmalar yürütülmektedir.

Yetki Belgelermiz

Referanslarımız

Hizmet Verdiğimiz Değerli Müşterilerimiz